Dzikie Krokodyle Poznań - Hokej na Lodzie || Krokodyle Floorball Poznań - Unihokej
Finał Pucharu Krokodyla |
| MikolajM | 22.12.2008 08:45:45 |
Grupa: Użytkownik Posty: 263 #196221 Od: 2008-2-14 | Uwaga Zawodnicy Krokodyli, bardzo proszę o frekwencję 29.12.2008, to nasz ostatni mecz w tym roku a do tego ostatni mecz Pucharu Krokodyla. Musimy się stawić maksymalnym składem! Puchar jest wyborny i jest o co walczyć. Pokazmy światu że Zielona Siła Rules!! Forza Krokodyle itd!! |
| Electra | 28.06.2026 20:06:40 |
![]() | |
| trombus | 22.12.2008 13:56:01 |
Grupa: Administrator Posty: 492 #196284 Od: 2008-1-28 | |
| endriu | 22.12.2008 14:44:55 |
Grupa: Użytkownik Posty: 39 #196317 Od: 2008-3-12 | będę, mam nadzieje, że nie tylko ja... |
| ranger | 22.12.2008 14:50:50 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Poznań Posty: 49 #196322 Od: 2008-12-7 | Ja będę! Tzn. jestem Michał jeden z młodych ten w bluzie New York Rangers I mam pytanie od razu. Czy jak nie mam spodenek to pozwolicie mi grać _________________ Przypis to ja :) |
| dk56 | 22.12.2008 18:07:02 |
| Grupa: Użytkownik Posty: 1 #196380 Od: 2008-12-22 | ja mam spodnie na sprzedaż, cena do dogadania.693441844 artas z dk |
| trombus | 22.12.2008 18:41:23 |
Grupa: Administrator Posty: 492 #196390 Od: 2008-1-28 Ilość edycji wpisu: 1 | Spoko michał, mozesz wpadac, najwyzej zagrasz bez gaci |
| ranger | 22.12.2008 18:42:19 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Poznań Posty: 49 #196391 Od: 2008-12-7 | A znacie jakieś domowe sposoby w razie czego zastąpienia galotów ? _________________ Przypis to ja :) |
| olej12 | 22.12.2008 21:45:38 |
Grupa: Użytkownik Posty: 98 #196445 Od: 2008-1-28 | Rudy przypomniał sie i mówił że jak bedzie na miejscu to nie ma sprawy. Dla kamikadze w razie czego dysponuję jego sprzętem. Oczywiście będę na meczu i mam spodenki na wynajęcie i do kupienia |
| Electra | 28.06.2026 20:06:40 |
![]() |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |