Dzikie Krokodyle Poznań - Hokej na Lodzie || Krokodyle Floorball Poznań - Unihokej



NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SPRAWY ORGANIZACYJNE » FINAŁ PUCHARU KROKODYLA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Finał Pucharu Krokodyla

  
MikolajM
22.12.2008 08:45:45
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 263 #196221
Od: 2008-2-14
Uwaga Zawodnicy Krokodyli, bardzo proszę o frekwencję 29.12.2008, to nasz ostatni mecz w tym roku a do tego ostatni mecz Pucharu Krokodyla. Musimy się stawić maksymalnym składem! Puchar jest wyborny i jest o co walczyć.

Pokazmy światu że Zielona Siła Rules!!

Forza Krokodyle itd!!

  
Electra28.06.2026 20:06:40
poziom 5

oczka
  
trombus
22.12.2008 13:56:01
poziom 5



Grupa: Administrator 

Posty: 492 #196284
Od: 2008-1-28
bardzo szczęśliwy dobre hasła, trzeba je spopularyzowacbardzo szczęśliwy ja proponuje jeszcze Let's Go Crocs! A swoja droga mnie nie bedzie niestety zakręcony Bede z Wami duchem, rozesle maila do wszystkich z informacja o tym meczu.
  
endriu
22.12.2008 14:44:55
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 39 #196317
Od: 2008-3-12
będę, mam nadzieje, że nie tylko ja...
  
ranger
22.12.2008 14:50:50
poziom 1

Grupa: Moderator

Lokalizacja: Poznań

Posty: 49 #196322
Od: 2008-12-7
Ja będę! Tzn. jestem Michał jeden z młodych ten w bluzie New York Rangers bardzo szczęśliwy
I mam pytanie od razu.
Czy jak nie mam spodenek to pozwolicie mi graćpytajnik A jeśli nie, to znacie kogoś kto ma pożyczyć albo sprzedać po taniościpytajnik
_________________
Przypis to ja :)
  
dk56
22.12.2008 18:07:02
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #196380
Od: 2008-12-22
ja mam spodnie na sprzedaż, cena do dogadania.693441844 artas z dk
  
trombus
22.12.2008 18:41:23
poziom 5



Grupa: Administrator 

Posty: 492 #196390
Od: 2008-1-28


Ilość edycji wpisu: 1
Spoko michał, mozesz wpadac, najwyzej zagrasz bez gacibardzo szczęśliwy A Mikołaj, dzwoniles do Rudego? czy przyjedzie? bo musimy mjiec bramkarza na ten mecz!!!
  
ranger
22.12.2008 18:42:19
poziom 1

Grupa: Moderator

Lokalizacja: Poznań

Posty: 49 #196391
Od: 2008-12-7
A znacie jakieś domowe sposoby w razie czego zastąpienia galotów ? bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
_________________
Przypis to ja :)
  
olej12
22.12.2008 21:45:38
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 98 #196445
Od: 2008-1-28
Rudy przypomniał sie i mówił że jak bedzie na miejscu to nie ma sprawy. Dla kamikadze w razie czego dysponuję jego sprzętem. Oczywiście będę na meczu i mam spodenki na wynajęcie i do kupieniabardzo szczęśliwy
  
Electra28.06.2026 20:06:40
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SPRAWY ORGANIZACYJNE » FINAŁ PUCHARU KROKODYLA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny