SEZON 2011/2012
wszytskie informacje odnośnie przyszłego sezonu
Bartas zadzwonie do Oleja i wypytam o salę na UE, a co to za sala na Młyńskej? Byliśmy tam? Przypomnij mi
Jeszcze zapytam kumpeli z AZSu, może coś będzie wiedziała
PRZEJDŹ NA FORUM