SEZON 2011/2012
wszytskie informacje odnośnie przyszłego sezonu
Bartas, czy w przyszłym sezonie jest jakaś opcja na inną salę? Pamiętasz te sale przy głogowskiej/hetmańskiej (oprócz sióstr biznesu) czy tam gdzieś była opcja wynajmu jak chodziliśmy? Jak zwykle zapomniałem:/


  PRZEJDŹ NA FORUM