SPRAWY ORGANIZACYJNE
informacje, plany, komunikaty
ja bym chętnie wpadł, bo może od nowego sezonu wrócę do poznania. Ale nie bedę narzucał żadnych terminów, jak ustalicie, to Bartas daj mi znać na tel. dzieki


  PRZEJD NA FORUM