SEZON 2011/2012
wszytskie informacje odnośnie przyszłego sezonu
Cześć, po rocznej przerwie zamierzam wrócić do treningów w Krokodylach. Pozdrawiam wszystkich Adam (19 na koszulce)
PRZEJDŹ NA FORUM