Frekwencja na treningach
Ja swoją nieobecnośc moge usprawiedliwić jedynie pracą i nic na to nie poradze bo pracuje po 12 godzin dziennie. ale jak tylko będe mógł się pojawić to odrazu się zjawie. Wiem że brakuje wam bramkarzy.
PRZEJDŹ NA FORUM