| Frekwencja na treningach |
| Dobra to umawiamy się na spotkanie i rozdzielamy te zadania. Ja mogę załatwiać tematy z mediami i ewentualnymi sponsorami. Prowadzenie strony i FB to nie dla mnie bo tego nie ogarniam. Kto jest chętny aby wnieść wkład w rozwój teamu ? ps. dziś jest trening. |