Frekwencja na treningach
Dobra to umawiamy się na spotkanie i rozdzielamy te zadania. Ja mogę załatwiać tematy z mediami i ewentualnymi sponsorami. Prowadzenie strony i FB to nie dla mnie bo tego nie ogarniam.

Kto jest chętny aby wnieść wkład w rozwój teamu ?

ps. dziś jest trening.


  PRZEJDŹ NA FORUM