| Frekwencja na treningach |
| mnie nie było z N różnych powodów, glownie pracy, ale to nieistotne, mam nadzieje że tam sie jeszcze pojawie ;p co do kwiatowego jestem na nie bo ode mnie to w pizdu daleko - ale przy mojej frekwencji ten głos też jest raczej nieistotny |