Frekwencja na treningach
Ja pracowałem kilka lat nad promowaniem hokeja na lodzie w Poznaniu i drużyny z której się wywodzimy: Dzikie Krokodyle Poznań. Wymaga to sporo pracy, same plakaty to pryszcz, można zrobić znacznie więcej. Mogę pomóc w promocji, ale z racji że nie jestem na miejscu sam się tym nie zajmę, więc muszą być osoby w drużynie za to odpowiedzialne. Jakie punkty są do rozdzielenia, jeśli już zaczynamy promocję naszej drużyny:

1. Nasza strona internetowa i profil Facebook'owy - Bartas się tym zajmuje i całkiem nieźle mu to wychodzi, ale system CMS, na którym oparta jest nasza strona pozwala na to aby więcej osób mogło się zajmować poszczególnymi zadaniami na stronie.

2. Plakaty - 385,23 zł za 100szt. A2 w chromie - jedna z tanszych drukarni ktora moze nam zrobic maly nakład. Ja projekt zrobię.

3. Pozyskanie patronów medialnych - dzięki temu będzie o nas słychać jak coś się będzie działo. Najlepiej jeden portal informacyjny, TV, radio - mam kontakty bezpośrednie do wielu mediów, więc mogę przekazać.


Więc po kolei, potrzeba osób które:
- uaktualnia stronę o bieżące informacje, oczywiście ta sama osoba może to robić na facebooku
- uaktualnia Galerię na Picasie i robi za fotografa drużynowego
- uaktualnia dział Wszystko o Floorball
- ma kontakt z mediami, na bieżąco wysyła do nich maile o tym co drużyna ostatnio zrobiła, z kim grała i gdzie

Warto też zorganizować turniej a'la Poznań Floorball Open, czy jakieś mniejsze turnieje, może faktycznie przeanalizować zrobienie ligi, póki co na ograniczonych zasadach (bez band, zmienne szkoły - gramy na treningach poszczególnych drużyn). Politechnika była kiedyś zainteresowana zrobieniem z nami takiej ligi.

Dużo jest spraw. Najlepiej zorganizować spotkanie, wymienić wszystkie punkty, rozdzielić zadania i do roboty. Pytanie - czy Wam się chce?

eh


  PRZEJDŹ NA FORUM