Frekwencja na treningach
Bartas pretensje nie są do Ciebie, bo ty jesteś prawie zawsze. Trener się przyda może ściągnie ludzi...

Gdybyśmy mieli 15-20 osób to by można było zmienić salę na junikowo. Zastanawiam się czy nie warto tak zrobić, bo to moze zaowocowac większa ilością nowych ludzi....


  PRZEJDŹ NA FORUM