| Frekwencja na treningach |
| Bartas pretensje nie są do Ciebie, bo ty jesteś prawie zawsze. Trener się przyda może ściągnie ludzi... Gdybyśmy mieli 15-20 osób to by można było zmienić salę na junikowo. Zastanawiam się czy nie warto tak zrobić, bo to moze zaowocowac większa ilością nowych ludzi.... |