| Frekwencja na treningach |
| Bąbel rzucił pomysł konta na facebooku, zajmę się tym w weekend. Dodatkowo mam jedną chętną osobę, która być może dołączy do nas od maja - co ciekawe był trenerem juniorów w jakimś klubie także zmieni się nie wątpliwie jakość treningów. Btw. sorry za moją nieobecność ostatnio ale po 15godzinach podróży i 8 roboty zabrakło mi już sił na trening |