Proszę o opinie na temat kija
największy wybór masz na http://sklep.floorball24.pl co do twardości to raczej polecałbym 27mm, jeśli chodzi o "curve" to niestety nie pomogę - gramy amatorsko i nikt takim sprzętem u nas nie dysponuje


  PRZEJDŹ NA FORUM