| Proszę o opinie na temat kija |
| Witam. mam do was pytanie na temat tych kijów http://www.unihokej.pl/katalog.php?idk=82&limit_start=0 (mowa o 2 górnych.) Dodam, że jestem napastnikiem, a chciałbym wymienić kija, ponieważ zmusza mnie obecny stan patki ( wolę już dołożyć i kupić porządnego kija, niż patkę wymieniać). Obecnie gram kijem "X3M Ruler". Czy opłaca się kupować słynne w tym sezonie "curvy"? I jeżeli tak to lepiej 30mm czy 27mm? Osobiście preferuję twardsze kije, ale 30mm chyba nie ma dł. 101 cm, a właśnie taki potrzebuje. Owal czy okrągły nie ma znaczenia. Jeszcze jedno. Jeżeli znacie jakiś dobry internetowy sklep z kijami do unihoka to byłbym wdzięczny za podanie linka, bo jak widać na unihokej.pl jest mały wybór jeżeli chodzi o te kije. Wielkie dzięki z góry za pomoc. Pozdrawiam. Jeżeli napisałem w złym dziale, to przepraszam i proszę o przesunięcie do właściwego. |