SPRAWY ORGANIZACYJNE
informacje, plany, komunikaty
W sobotę wyjazd do Torunia - na miejscu mamy być o 11.30 - jedziemy na 2 samochody: Arbuz i Krzychu.
Skład: Bąbel, Bartas, Arbuz, Krzychu, Adam, Arcip, Piter, Kuba - w toruniu dołączy do nas Trombal.
Ja jadę z Arbuzem i Kubą, reszta niech się dogaduje z kierowcami
Na dojazd trzeba liczyc z 3 godziny - myślę że uda się szybciej dojechać.

Bąbel ustaw składy i zamieśc poniżej


  PRZEJDŹ NA FORUM