| SPRAWY ORGANIZACYJNE informacje, plany, komunikaty |
| W sobotę wyjazd do Torunia - na miejscu mamy być o 11.30 - jedziemy na 2 samochody: Arbuz i Krzychu. Skład: Bąbel, Bartas, Arbuz, Krzychu, Adam, Arcip, Piter, Kuba - w toruniu dołączy do nas Trombal. Ja jadę z Arbuzem i Kubą, reszta niech się dogaduje z kierowcami Na dojazd trzeba liczyc z 3 godziny - myślę że uda się szybciej dojechać. Bąbel ustaw składy i zamieśc poniżej |