SPRAWY ORGANIZACYJNE
informacje, plany, komunikaty
16 kwietnia kroi się wyjazd do torunia, problem jest taki że niektórzy wolą iść na mecz z ległą także na chwile obecną ze składu wypadają:
Mateusz, Roman, Miłosz, Łukasz. Adam załatwia nam bramkarza z jakiejś toruńskiej ekipy bo nasi zawiedli.
Ktoś jeszcze wypada?
Kto na chwilę obecną może potwierdzić że będzie?


  PRZEJDŹ NA FORUM