SPRAWY ORGANIZACYJNE
informacje, plany, komunikaty
W ostatnią sobotę kupiliśmy siatki na nasze fantastyczne bramki w związku z czym zarządzam zrzutę po 20zł/os - reszta kasy pójdzie na metalowe rurki na bramki, które planujemy wykonać w najbliższym czasie a także na piłki, których zaczyna nam powoli brakować.

Ostateczny termin wpłaty to 13 kwiecień


  PRZEJDŹ NA FORUM