Mistrzostwa Poznania
MP kończą się w czwartek meczami o 1 i 3 miejsce. Mimo iz na pewno w którymś zagramy (Zarząd liczy na mecz finałowy) to trening na Bogdance odbędzie się normalnie o 22.00.
PRZEJDŹ NA FORUM