Mistrzostwa Poznania
Wczoraj wieczorem odbyło się losowanie par mistrzostw Poznania, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Nasza druzyna wylosowała HCP Poznań z którym rozegramy spotkanie we wtorek na naszym treningu. Maciej w poniedziałek poda składy. Musimy wygrać i wtedy gramy w finale.Pozdrawiam
Mikołaj M.


  PRZEJDŹ NA FORUM