Sparring z HCP 6.01.2011
4: w plecy w normalnym czasie gry. Potem postrzelaliśmy karne i tam wygraliśmy 1:0. Rudy strzelił dla nas bramkę. Grał jako środkowy napastnik.
PRZEJDŹ NA FORUM