Sparring z HCP 6.01.2011
Cześć,
ja niestety dziś nie zadebiutuję w barwach krokodyli bo nie zebrałem całego sprzętu i jeszcze się rozchorowalem ale postaram się wykurować do wtorkowego treningu.
Pozdrawiam i życzę połamania kija!
Krzysztof Korcz (Kris)


  PRZEJDŹ NA FORUM