Lodowisko w Tarnowie Podgórnym
Robi się coraz chłodniej więc myślę, że zanim wykończą tarnowo podgórne, my już zaczniemy treningi bogdanka/chwałka, ale warto mieć na oku ten obiekt. Dzięki Mikołaj za świeże informacje.


  PRZEJDŹ NA FORUM