Byłem dzisiaj zobaczyć obiekt w Tarnowie Podgórnym. Hala z zewnątrz bardzo ładna, parking nie za duży ale wystarczający. W środku pełen wymiar. Niestetyt prace wciaż trwają, na razie jest wylewka, stoją bandy, widziałem na środku szafki do szatni. Rurki jeszcze nie rozprowadzone. Na oko jeszcze sporo pracy wykończeniowej potrzeba, ale obiekt prezentuje się super. Niestety, zapytany robotnik nie potrafił mi dać kontaktu do właściciela lub na jakieś biuro. Bardzo dobrze, ze pojawił się pierwszy kryty obiekt w naszym rejonie. Pozdrawiam
|