Treningi - sezon 2009/10
czyli kiedy obijamy się o bandy
gramy niezależnie od warunków atmosferycznych! zadaszonego lodowiska nie ma więc nie wymiękamy bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM