Treningi - sezon 2009/10
czyli kiedy obijamy się o bandy
Ja dzisiaj będę na treningu żeby was wypytać o szczegóły. przyjde z samymi łyżwami.. Moge ewentualnie wziąć jeszcze ochraniacze na kolana
PRZEJDŹ NA FORUM