Treningi - sezon 2009/10
czyli kiedy obijamy się o bandy
Dzisiaj jak rozumiem trening jest planowo? Nie zależnie od warunków atmosferycznych etc. - mam do przebycia 20km na to lodowisko i nie chciałbym tego robić... na darmo :>


  PRZEJD NA FORUM