| Treningi - sezon 2009/10 czyli kiedy obijamy się o bandy |
| Powiem uczciwie, że sport mi się podoba - ale to jedno, spróbować sił chociaż przez chwilę to drugie. Jeśli 'to chwyci' i będę rokował jakieś nadzieje to już na następny trening pojawiam się z gotowym sprzętem - kij, kask, może komplet ochraniaczy. Także no worries że to będzie zmarnowany czas :-) |