Treningi - sezon 2009/10
czyli kiedy obijamy się o bandy
Powiem uczciwie, że sport mi się podoba - ale to jedno, spróbować sił chociaż przez chwilę to drugie. Jeśli 'to chwyci' i będę rokował jakieś nadzieje to już na następny trening pojawiam się z gotowym sprzętem - kij, kask, może komplet ochraniaczy. Także no worries że to będzie zmarnowany czas :-)


  PRZEJDŹ NA FORUM