Treningi - sezon 2009/10
czyli kiedy obijamy się o bandy
Raczej prawy... smutny No cóż, jeśli nic się nie znajdzie to będziemy kombinować z lewym. Przy strzelaniu z broni jestem oburęczny, może tutaj też się uda bardzo szczęśliwy Dziękuję Ci za pomoc. Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś z prawym wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM