| Treningi - sezon 2009/10 czyli kiedy obijamy się o bandy |
| No domyślam się, że klubowego sprzętu nie ma. Tylko co mam wtedy robić na treningu ;-) Prosta sprawa, że chce kupić sprzęt tylko najpierw chciałbym mieć jakąś podstawę czy mam po co kupować sprzęt =) |