Treningi - sezon 2009/10
czyli kiedy obijamy się o bandy
No domyślam się, że klubowego sprzętu nie ma. Tylko co mam wtedy robić na treningu ;-) Prosta sprawa, że chce kupić sprzęt tylko najpierw chciałbym mieć jakąś podstawę czy mam po co kupować sprzęt =) cool


  PRZEJDŹ NA FORUM