Treningi - sezon 2009/10
czyli kiedy obijamy się o bandy
Koz - mozesz wpasc na nasz pierwszy trening, łyżwy naostrzysz na bogdance, wystarczy ze przyjdziesz iedy jeszcze bedzie sie konczyc ostatnia slizgawka - tuz przed naszym treningiem, mozesz bycna wszelki wypadek juz tak ok. 21:00, ale sprawdz sobie na stronie bogdanki jak to wyglada. Co do sprzetu niestety nie posiadamy "klubowego" sprzetu, kazdy zalatwia sobie go we wlasnym zakresie.


jaro - najprawdopodobniej terminy treningow nie ulegną zmianie. Niestety, takie były wolne terminy.zmieszany


  PRZEJDŹ NA FORUM