| Treningi - sezon 2009/10 czyli kiedy obijamy się o bandy |
| Witam, Rozmawiałem z Panem Andrzejem Rybickim w sprawie przybycia na trening, jednak ten trenuje teraz z PTH. Chciałem się upewnić, że jako nowicjusz mogę przybyć w poniedziałek tylko z łyżwami i jaki sprzęt na wstępny trening się znajdzie? Pytanko drugie, o której godzinie mam przybyć żeby jeszcze przed treningiem naostrzyć łyżwy? |