Treningi - sezon 2009/10
czyli kiedy obijamy się o bandy
Witam,

Rozmawiałem z Panem Andrzejem Rybickim w sprawie przybycia na trening, jednak ten trenuje teraz z PTH. Chciałem się upewnić, że jako nowicjusz mogę przybyć w poniedziałek tylko z łyżwami i jakiœ sprzęt na wstępny trening się znajdzie?

Pytanko drugie, o której godzinie mam przybyć żeby jeszcze przed treningiem naostrzyć łyżwy?


  PRZEJD NA FORUM