Treningi - sezon 2009/10
czyli kiedy obijamy się o bandy
W sezonie 2009/10 treningi odbywamy:

Poniedziałki - Lodowisko Bogdanka 22:00-24:00
Wtorki - Lodowisko Chwiałka 21:00-22:00

Pierwszy oficjalny trening - Poniedziałek 09.11.2009 godz. 22:00 Lodowisko Bogdanka.
Wszystkich proszę o wcześniejsze przybycie aby się przebrać. Proszę także o przybycie nowicjuszy, wszystkiego się dowiecie. Tylko nie krzątajcie się koło kawiarni, tylko od razu pytajcie o mnie albo o Macieja Olejniczaka (trenera), bo nie wiem czy będę osobiciezmieszany


  PRZEJDŹ NA FORUM