| Treningi - sezon 2009/10 czyli kiedy obijamy się o bandy |
| W sezonie 2009/10 treningi odbywamy: Poniedziałki - Lodowisko Bogdanka 22:00-24:00 Wtorki - Lodowisko Chwiałka 21:00-22:00 Pierwszy oficjalny trening - Poniedziałek 09.11.2009 godz. 22:00 Lodowisko Bogdanka. Wszystkich proszę o wcześniejsze przybycie aby się przebrać. Proszę także o przybycie nowicjuszy, wszystkiego się dowiecie. Tylko nie krzątajcie się koło kawiarni, tylko od razu pytajcie o mnie albo o Macieja Olejniczaka (trenera), bo nie wiem czy będę osobicie |