| Treningi od Pażdziernika 2009 |
a więc już oficjalnie: Pierwszy trening 7 Października godz. 18 SP 46 ul. Inowrocławska 19 koszt pierwszego treningu 7 zł/os Po treningu omówione zostaną wszystkie kwestie organizacyjne także mile widziana 100% frekwencja. Gdyby ktoś nie orientował się jak dojechać poniżej mała pomoc.![]() |