Treningi od Pażdziernika 2009
Hehehe...spoko będę, tylko ze skompletowaniem stroju na bramke będzie problem mogę wziąć dresy i ochraniacze bo kasku nie mam, ale w pole też chętnie sobie popykamwesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM