Witam brać unihokeja. Cieszy mnei fakt, że jest takie coś w Poznaniu. Mam 20 lat nie wiem czy nie będę wśród was wapniakiem ale w czasach gimnazjalnych grałem na pozycji bramkarza i choć było to spory kawałek czasu temu to myślę, że cośmi z tego zostało. CO tu gadać chciałbym wrócić do tego sportu i zacząć to trochę bardziej na poważnie i może coś osiągnąć. Jestem zainteresowany pozycją bramkarza. Wpadnę do was na trening to pewnie pogadamy, ale chciałem za wczasu się przedstawić.
Pozdrówki |