| Treningi od Pażdziernika 2009 |
| postarajcie się o dwa treningi w tygodniu, byloby fajnie, ale najpierw tak jak bartas napisales, skontaktuj sie ze wszystkimi, policz ile by to wyszlo, oszacuj koszty i checi ludzi, mysle ze udaloby nam sie zorganizowac dwa treningi w tygodniu juz przy 15 osobach, i najlepiej zebysmy placili z gory za dwa miechy do bartasa zeby zawsze byl czas gdyby ludzie zaczeli sie kruszyc. pozdrowienia from moscow |