Treningi od Pażdziernika 2009
A treningi mamy 1 w tygodniu? Bartas nie pisałeś czasem gdzieś, że będą dwa? Byłoby extra, jeśli będzie nas więcej, to może dalibyśmy radę, jesli będzie miejsce na sali.

Berlo, mamy zamiar jak najbardziej, tylko jeszcze nie wiemy w którym to będzie roku. bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM