Treningi od Pażdziernika 2009
Sorry Kitty, ale to tak z rozpędu. Przepraszam naszą Jedynaczkę :-)
Bartek, inne terminy juz sa obłożone, zreszta równie dobrze ktoś mógłby powiedzić, że mu wtorki nie pasują itp.
Sala jest na ulicy Inowrocławskiej


  PRZEJDŹ NA FORUM