| Treningi od Pażdziernika 2009 |
| A czy istniała by możliwość przeniesienia treningów na wtorek w tej samej godzinie, ponieważ w związku z tym że na uczelni zajęcia mamy tylko raz w tygodniu (właśnie we wtorki) Kuba nie będzie wynajmował chaty w Poznaniu i musiałby dojeżdżać na każdy trening co było by trochę bez sensu a w naszym przypadku każdy zawodnik się liczy. |