| Treningi od Pażdziernika 2009 |
| Koledzy UNIHOKEJOWCY- zarezerwowoałem salę w SP 76 na Osiedlu Warszawskim (kto trenował 2 lata temu pamięta), termin to środy g. 18. Pierwszy trening 07.10.09. Cena za 1,5h 80 zł. Jest tylko problem nie ma bramek. Dlatego tak jak rozmawialismy wcześniej może znajdzie się jakiś majster klepka który zrobiłby bramki z rurek pcv. Mam miejsce blisko szkoły gdzie można by je trzymać, więc tylko zrobić bramki. |