Przypominam ze kazdy kto juz posiada wlasny kij i ma chwilami troche wolnego czasu, niech wykorzysta go dobrze na podnoszenie swoich umiejetnosci floorballowych, w domu naprawde wiele mozna pocwiczyc, np. drybling pileczka w miejscu, podania o sciane, podrzucanie pileczki w gore i sciaganie jej na dol kijem (przydatne pozniej bardzo w czasie gry, do odbierania pilek lecacych w powietrzu), poogladajcie sobie tez filmiki treninngowe ktore bartas w miare regularnie zamieszcza na forum i ksztalccie sie i cwiczcie do upadlego |