Treningi
Oho! Raczej to ja się będę uczyć od Was! Zbyt długa przerwa i amatorska gra, mala sala, brak bramkarzy - odpowiadają mi całkowicie. W takim razie poproszę o terminy na styczeń, jeśli są.
Pozdrawiam!
PRZEJDŹ NA FORUM