| Treningi |
| Witam! Mam pytanie do Was. Po pierwsze jak dużą macie drużynę? I drugie pytanko: czy mogłabym przychodzić na treningi pograć trochę? 4 lata temu zakończyłam karierę w drużynie Absolwent Siedlec, jako seniorki zdobyłyśmy Mistrzostwo Polski. Niestety, życie trochę inaczej się potoczyło i przestałam grać. Nie wiem, czy już w styczniu uda mi się wpaść, ale od lutego całkiem możliwe. Kij mam. Pozdrawiam, Kitka |