Treningi
ja mam lewy kij, mam jeden zapasowy wiec ci pozycze, nie ma problemu, a trening najblizszy bedzie w srodę (17 grudzień) w Szkole Podstawowej nr 20 na os. Rzeczypospolitej 44 o godzinie 20:00 (trwa do 21:30). Wiec jeszcze raz zapraszam8)
PRZEJD NA FORUM