| jaki kupic kij do 200zl?? |
| Witam.Chcialem sie dowiedziec jaki kij kupic do 200zl gram bardziej z przodu i duzo strzelam preferuje strzal z nadgarstka.Jak narazie najlepszy wydaje mi sie Canadien Hitman 27 round 95 http://www.unihokej.pl/katalog.php?idk=37&limit_start=0 Z góry dziekujewesoły [url][/url] |