jaki kupic kij do 200zl??
Witam.Chcialem sie dowiedziec jaki kij kupic do 200zl gram bardziej z przodu i duzo strzelam preferuje strzal z nadgarstka.Jak narazie najlepszy wydaje mi sie
Canadien Hitman 27 round 95
http://www.unihokej.pl/katalog.php?idk=37&limit_start=0
Z góry dziekujewesoły [url][/url]


  PRZEJD NA FORUM